Loading

OCHRONA PPF

Samoregenerująca folia PPF – najskuteczniejsza ochrona lakieru w Twoim aucie!

Poliuretanową folię ochronną PPF nakładamy na lakierowane elementy nadwozia auta. Jest ona niezbędna, aby zapobiec zarysowaniom, obcierkom, matowieniu, odtlenianiu, pojawieniu się odprysków i smoły na lakierze. Zabieg ten jest szczególnie rekomendowany dla nowo zakupionych aut, który pozwoli przez wiele lat cieszyć się perfekcyjnym wyglądem lakieru oraz zwiększy koszt przy sprzedaży samochodu. Folia posiada również efekt samoregeneracji – pod wpływem ciepła wszelkie zarysowania znikają, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze związane z ponownym lakierowaniem zarysowanych elementów.

ppf

zalety PPF

Zalety oklejania folią PPF

IDENTYCZNA JAK LAKIER

Folia ochronna jest całkowicie przezroczysta, dlatego jest niewidoczna na nadwoziu. Wygląda identycznie jak lakier samochodu.

POSIADA EFEKT SAMOREGENERACJI

Zarysowania na folii, nawet te duże, „zabliźniają” się pod wpływem ciepła.

GRUBA POWŁOKA

200 mikronów, czyli trzykrotnie większa od fabrycznego lakieru; idealnie chroni wszystkie lakierowane powierzchnie auta.

BEZ BLAKNIĘCIA KOLORU

Osłona przed promieniowaniem UV zapewnia zachowanie oryginalnego koloru lakieru.

BEZ ODPRYSKÓW, ZMATOWIEŃ I ZADRAPAŃ

Folia PPF zapobiega powstawaniu rys. Skutecznie zabezpiecza przed odpryskami po kamieniach i obcierkami, owadami, ptasimi odchodami i solą.

100% USUWALNA

Folię w każdej chwili można bezpiecznie usunąć bez ryzyka uszkodzenia powierzchni lakieru.

NAJLEPSZA OCHRONA
FABRYCZNIE NOWYCH AUT

Komu polecamy oraz kiedy?

Oklejanie folią poliuretanową zaleca się od razu po zakupie auta, w szczególności auta klasy premium, aby zapobiec nawet minimalnego uszkodzenia lakieru. Usługa jest obowiązkowa dla posiadaczy drogich i szybkich samochodów, często jeżdżących autostradami. To niezbędne zabezpieczenie lakieru, aby zapobiec zarysowaniu, zmatowiałości, odtlenianiu, pojawieniu się odprysków i smoły na polakierowanych elementach nadwozia. Na długie lata pozwala zachować lakier w pierwotnej formie i perfekcyjny wygląd.

Okres aktywnego użytkowania

Folia bezbarwna poliuretanowa nie wymaga dodatkowej opieki po nałożeniu. Pod warunkiem normalnej pielęgnacji samochodu, oszczędnej i dbałej eksploatacji, folia ochronna pozostanie bez zmian przez wiele lat. Po drobnych stłuczkach folię można polerować. Jeśli na folię poliuretanową dodatkowo nałożymy powłokę ceramiczną, to nabędzie ona mocnego połysku i efektu hydrofobowego. Oklejone nadwozie folia chroni lakier samochodu ponad 10 lat!

Cena oklejania folią PPF

Na cenę oklejania auta folią ochronną wpływają następujące kryteria: cena folii, cięcie ploterem, opłata dla specjalisty, reklama, czynsz, materiały wykorzystane. Na 70% kosztów usługi przypada cena zakupu folii poliuretanowej. Dlatego, jeśli cena końcowa na daną usługę jest dość niska – jest to oszustwo i auto zostanie oklejone tanią, niskiej jakości folią, która nie spełni oczekiwań właściciela auta.

pakiety

Dostępne pakiety

PAKIET BIKINI

przednia część maski
przednia część błotników
przedni zderzak
lusterka
przednie lampy

od 2 500 zł

PAKIET FULL FRONT

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY
cała maska
nadkola
zderzak
lusterka
lampy

od 4 500 zł

PAKIET FULL CAR

Całościowe zabezpieczenie samochodu gwarantuje ochronę, nie tylko przed uszkodzeniami doznanymi w trakcie jazdy, lecz także przed mechanicznymi urazami oraz otarciami parkingowymi. Aplikując folie na cały pojazd, nie musimy się martwić o uszkodzenia powstające podczas eksploatacji.

wycena indywidualna

LUSTERKA

Fachowe zabezpieczenie prawego i lewego lusterka.

od 300 zł / szt.

LAMPY

Pewna ochrona przed odpryskami i matowieniem reflektorów.

od 300 zł / szt.

KLAMKI

Niezawodna ochrona wnęk klamek przed zarysowaniem.

od 300 zł / szt.

Potrzebujesz więcej informacji?

ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ

POMOŻEMY DOBRAĆ ODPOWIEDNI PAKIET DO TWOJEGO AUTA!

social media

Facebook

@PowerDustCustomsPL

Instagram

@power_dust_customs

TikTok

@powerdustcustoms