Loading

KONWERSJE

Przeróbka lamp USA

Przeróbka lamp USA

Kompleksowe konwersje aut

z rynku amerykańskiego do standardów europejskich

konwersje lamp USA

MODYFIKACJE OBEJMUJĄ:

konwersje
lamp
tylnych

Konwersja lamp polega na wymianie diod z czerwonych na pomarańczowe bądź dodanie modułu kierunkowskazu świecącego pomarańczowym światłem. Lampa otwierana jest w miejscach, które są niewidoczne po założeniu na auto. Po zakończeniu operacji lampa jest spawana najcieńszym dostępnym spoiwem o grubości ok. 3 mm.

Kierunkowskazy statyczne
a kierunkowskazy dynamiczne

Czym się różnią i czy można zastosować kierunkowskazy dynamiczne w każdym aucie?

Kierunkowskaz dynamiczny charakteryzuje się tym, iż impuls kierunkowskazu nie uruchamia części lampy odpowiedzialnej za kierunkowskaz jako jednego bloku, tylko poszczególne sekcje uzyskując w ten sposób efekt „płynięcia” światła kierunkowskazu.

Nie wszystkie auta mogą mieć kierunkowskazy dynamiczne… Czy aby na pewno?

Niestety w niektórych modelach lamp instalacja kierunkowskazów dynamicznych jest niemożliwa. Jest to spowodowane konstrukcją odbłyśnika lampy, który znacząco rozprasza światło i nie rzuca „punktu świetlnego”. Oczywiście nie wyklucza to zupełnie możliwość takiej modyfikacji, ponieważ lampa może zostać poddana gruntownemu customowi, a co za tym idzie w zupełności zmieni swój sposób świecenia. Oczywiście taka modyfikacja wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami i czasem modyfikacji, ale jest możliwa praktycznie w 99% modeli aut.

Czy lampy po założeniu na auto wymagają dodatkowych modyfikacji?

Należy pamiętać, że niektóre modele aut, w szczególności z grupy VAG wymagają dodatkowego kodowania sterownika BCM, bez względu na to czy będą to lampy przerobione czy zakupione nowe w wersji europejskiej. Natomiast są również modele, które nie wymagają dodatkowych modyfikacji i lampy od razu działają po założeniu na auto (na zasadzie P&P – plug and play).

Kierunkowskazy w wersji
statycznej

Kierunkowskazy w wersji
dynamicznej

Jak dostarczyć do nas lampy?

Lampy można oczywiście dostarczyć osobiście do naszego warsztatu, znajdującego się pod adresem wskazanym w sekcji KONTAKT, lub przesłać za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku przesyłki lamp za pośrednictwem kuriera należy pamiętać, aby odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę, co pozwoli uniknąć ewentualnych zniszczeń w transporcie.

Jak przygotować przesyłkę?

1. Odpowiednio zapakuj i zabezpiecz lampy

Zapakuj lampy tak, aby klosz oraz ranty lampy nie dotykały do ścianek paczki. Każdą przesyłaną część najlepiej osobno zabezpieczyć folią bąbelkową, w sposób uniemożliwiający swobodne przemieszczanie się w paczce podczas transportu. W przypadku dobrze zabezpieczonej paczki, nie ma obaw o jakiekolwiek zniszczenia.

2. Do paczki włóż kartę z podanymi informacjami:
3. Nadaj paczkę u kuriera

Polecamy korzystanie z takich przewoźników jak DHL bądź DPD, natomiast odradzamy korzystanie z Poczty Polskiej, ze względu na bardzo długi czas realizacji.

Potrzebujesz więcej informacji?

ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ

social media

Facebook

@PowerDustCustomsPL

Instagram

@power_dust_customs

TikTok

@powerdustcustoms